УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ

Товар, замовлений в нашому Інтернет магазині, ви можете повернути (обміняти) протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, відповідно до закону України «Про захист прав споживача», якщо цей товар не потрапляє до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) згідно Постанови Кабінету Міністрів України №172.

Обов'язкові умови для повернення або обміну товару:
 1. Товар повинен бути повністю укомплектований
 2. Наявність оригінальної і неушкодженою упаковки і ярликів
 3. Дотримання товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і носіння)
Перед тим, як повернути товар, необхідно обов'язково зв'язатися з менеджером для оформлення заявки на повернення. Повернення здійснюється по Новій пошті.
Повернення через Нову пошту
 1. Товар можна повернути Новою поштою протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.
 2. Для відправки товару необхідно отримати реквізити для відправки повернення у менеджера.
 3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.
 4. Після відправки товару необхідно повідомити менеджеру номер декларації.

Після повернення товару за умови збереження його споживчих властивостей і товарного виду здійснюється повернення грошових коштів.

Зверніть увагу:
 • У разі повернення товару неналежної якості, магазин бере на себе витрати на пересилку. Для цього необхідно надати чек за пересилку товару.
 • Якщо присланий товар не підлягає поверненню, магазин змушений відправити його назад за рахунок покупця.
 • Повернення грошових коштів, в разі відправлення товару через Нову пошту, здійснюється на розрахунковий рахунок покупця.
 • Якщо товар не працює (пошкоджений), обмін або повернення товару можливі тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
 • У випадку повернення товарів Новою Поштою ваші гроші будуть надіслані протягом 30 (тридцяти) календарних днів. Відлік з моменту отримання товару та заяви про його повернення. Перелік товарів, що не підлягають обміну/поверненню https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF#Text