Прийом замовлень на сайті 24/7. Відправки щодня, окрім вихідних
Графік роботи:

Будні:9:00–18:00 Сб:10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Avent

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Бренд Avent відомий всьому світу високоякісними товарами для догляду за новонародженими. Під цією маркою в даний час випускають не тільки продукцію для малюків, а й товари для годуючих мам, і просто пристосування, що допомагають батькам доглядати за немовлятами.

Марка Avent з'явилася в 1984р. разом з випуском пляшечки для годування, яка стала світовим стандартом в цій області.

На даний момент асортимент Philips Avent- це не тільки товари для годування дітей. Продукція компанії - це і група товарів для новонароджених (пляшечки для годування, пристрої для їх стерилізації, миття та підігріву, набори посуду, гуртки-поїльника, контейнери для молока і для зберігання харчування, прорізувачі для зубів, термоси, товари для подорожей з дітьми - термосумки, дорожні сумки і сумки для сповивання, пустушки і соски), і товари для молодих мам (накладки для грудей, молоковідсмоктувачі, косметика по догляду, спеціальні вкладиші для бюстгальтера).

Також Philips Avent випускає техніку, яка покликана полегшити батькам годування малюка і догляд за ним: спеціальні блендери, суміщені з пароваркою, радіо- і відеоняні, цифрові термометри.

Логотипи Philips і Avent об'єднуються за наступним принципом: Avent Philips - лінійка продукції для годування дітей і по догляду за ними, а Philips Avent - все, що відноситься до техніки для здоров'я і безпеки малюка.

І ще один момент. З 2010 року продукція Philips Avent не містить в своєму складі небезпечне для здоров'я малюків речовина біфеноли-А. Варто додати, що ця речовина міститься в продукції з пластика і активізується після частого використання пластикової тари. Коли шкідливу дію біфеноли-А було доведено клінічно, в Philips Avent замінили всі товари з пластика на продукцію, вироблену з поліефірсульфона, тим самим зробивши її безпечною для здоров'я малюка.

Розгорнути
Вгору